ДАТА: 21.08.2017

21 серпня 2017 року відкрилася виставка "Мій рідний край у фотооб'єктиві", приурочена до дня визволення Печеніг та річниці Незалежності України. На виставці представлені роботи О. Алексанянца з с. Мартового.

Алексанянц Олександр Віталійович народився 12 вересня 1990 року в місті Харкові. У 1996 пішов до першого класу Мартівської ЗОШ І- ІІІ ступенів, де й навчався до 8 класу. В Есхарівській спеціалізованій школі – інтернаті «Козацький ліцей» навчався з 9 класу. У 2008 році вступив до ХНПУ імені Г.С. Сковороди на факультет «Російська мова та література». В даний час працює в Мартівській ЗОШ І-ІІІ ступенів заступником директора з навчально – виховної роботи та викладає уроки російської мови та зарубіжної літератури. Фотографією захопився в 2008 році. Причиною став – подарований фотоапарат. З тих пір фотографія – його хобі.